menu
Sakarya Hava Durumu
Ali Dilmen’de Halk Eğitim Kursları Sergisi ve kermes düzenlendi
Ali Dilmen’de Halk Eğitim Kursları Sergisi ve kermes düzenlendi
Ali Dilmen İlkokul Okul Aile Birliği Sosyal Sorumluluk Projeleri Kapsamında Erenler Halk eğitim kursları sergisi ve kermes düzenledi. Kermese velilerimiz büyük destek verdi.

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve misafirlerimizin büyük ilgi gösterdiği bu projede emeği geçen ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Okul Aile Birliğinin katkısıyla gerçekleştirilen kermese öğrencilerin ilgisi büyüktü. Okul bütçemize katkı sağlayan kermes etkinliğimiz için okula destek öğrencilerimizin aynı zamanda okula aidiyet duygusu da gelişti.

Yoğun ilgi

Kadınların el emeği göz nuru ürünleri kermeste sergilendi.Halk eğitim kursları sergisi ve okul kermesi beraber yapıldı.Resim, nakış ve dikiş kursları sergisi Ali Dilmen İlkokulu tarafından organize edilen kermes yoğun ilgi gördü.

El emeği göz nuru

Erenler Halk eğitim kursları Resim, nakış ve dikiş kursları sergisi  hazırlanan el emeği göz nuru ürünler ilgi gördü. Okul Müdürü Derya Karakavuz: Başta Okul Aile Birliği üyelerimiz olmak üzere tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum. Eğitim için yapılan her türlü etkinliğe destek veriyoruz.” dedi.

Yorumlar

http://sakaryabozoklar.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!