menu
Sakarya Hava Durumu
fdffddfdf
fdffddfdf
fddffddf

fddffd

Hafta sonu yapılan SMMM Yeterlilik sınavına, 3568 sayılı yasanın yürürlüğe girmesinin 34. yılına, mesleğin geleceğine ve meslek mensuplarının iş yaşamına değinen Sakarya SMMM Odası Başkanı Sayın Erdinç ATALAY açılış konuşmasında, “Çok Kıymetli Mesleğimizin Geleceği Genç Meslektaşlarım, bugün burada hem mesleki hem de sosyal hayatı konu alan bir etkinlik düzenledik. Sizlerin çok kıymetli fikirleriniz ile bundan sonraki oda çalışmalarımızı şekillendirmek istiyoruz. Katılımlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hafta sonu yapılan Yeterlilik Sınavına giren arkadaşlarıma başarılı sonuçlar almalarını diliyorum” dedi.

TÜRMOB Genel Başkanı Sayın Emre Kartaloğlu, mesleğin geleceği ve TÜRMOB çalışmaları hakkında gençlerimizi bilgilendirirken, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Prof. Dr. Cemal Yükselen, Dönüşüm Sürecinde Mesleğimizin yeni misyonu ve Değeri Temelli Hizmet Pazarlaması hakkında sunum gerçekleştirdi.

Önceki dönem Sakarya SMMM Odası Başkanı Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, mesleki gelişmeler, sorunlar hakkında genç meslektaşlarının yanında olduğunu söyledi.

YMM-Gelir İdaresi E. Başkan Yardımcısı Sayın Abdullah Kiraz Kocaeli, Düzce Oda Başkanları ve yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen etkinliğin planlamasında desteklerini esirgemeyen sponsorların, Sakarya Üniversite Muhasebe ve Finans Araştırmaları Merkezi MUFAM’ın çalıştay desteği, hocaların sunumları ve etkinlikleri ile gençlerle bilgilendirici, keyifli bir gün geçirildi.

Yorumlar

http://sakaryabozoklar.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!