menu
Sakarya Hava Durumu
vcffffff
vcffffff
fvgfffff

fff

Kocaali Açmabaşı mahallesinde düzenlemen turnuvayla ilgili organizasyon komitesi adına açıklamalarda bulunan Batıkan Zorbey Turgut ve Usame Akbıyık şu ifadeleri kullandılar.

"Kocaali ilçesi Açmabaşı mahallesinde “Şehit Mehmet Sarı” anısına voleybol turnuvası düzenleniyoruz.ilçe tarihinde ve bölgede en iddialı turnuvaların geçmişte Açmabaşı Mahallesinde yapıldığını ifade eden organizasyon komitesi, Açmabaşı mahallesi “Taner Kara Spor sahasında yapılacak turnuva “Şehit Mehmet SARI” adına düzenliyoruz.

Yeni spor tesisi

Köyümüzde yapılan turnuva 25 yıldır geleneksel bir spor organizasyonu olarak sürdürüyoruz.Bu yönüyle komşu ilerde, İlimizde ve ilçelerde tek olan voleybol turnuvası spor organizasyonu olarak ilimizin bir değer olduğuna inanıyoruz. Geçmiş yıllarda köy statüsündeyken yaz aylarında Bölgesel takımlarının katılımıyla Açmabaşı köyü voleybol turnuvası düzenlendiğini hatırlatan organizasyon komitesi ,"Artık turnuvalarımıza komşu İllerden ve ilçelerden voleybol takımları katılım sağlıyorlar. Bölgemizde yapılan geleneksel turnuvalarımız için daha iyi şartlarda yararlanabileceğimiz spor alanlarına sahibiz. Ayrıca Köyümüzde şehidimiz var. Şehidimiz Mehmet Sarı adını böylesi anlamlı organizasyonlarla yaşatmak görevimiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son başvuru tarihi 24 Haziran

 

Organizasyon komite yaptığı çağrıda ;“Şehit Mehmet Sarı” Voleybol Turnuvasına katılmak isteyen takımların son başvuru tarihi olan 24.06.2023 gününü dikkate almaları belirtildi.

Yorumlar

http://sakaryabozoklar.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!